Про реалізацію ЦДАМЛМ України грантового проєкту УКФ «Комплексна система інформатизації Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України» (Повідомлення до онлайн-версії випуску)

Автор(и)

  • Ігор Резнік кандидат історичних наук, науковий співро- бітник відділу використання інформації документів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України https://orcid.org/0000-0002-1781-9296

Ключові слова:

ЦДАМЛМ України, оцифрування, цифровізація, надання доступу.

Анотація

Раді повідомити, що ЦДАМЛМ України реалізовує грантовий проєкт Українського культурного фонду «Комплексна система інформатизації Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України», який суттєво спростить для дослідників доступ до архівних документів. Строк реалізації проекту: з 1 червня до 31 жовтня 2021 р. Вже в листопаді 2021 р. планується пілотний запуск системи. Стратегічною метою проєкту є перетворення ЦДАМЛМ України на сучасне високотехнологічне й відкрите сховище історичної пам’яті, привабливе для фахівців (мистецтвознавців, літературознавців, істориків та архівістів) шляхом комплексної інформатизації та автоматизації діяльності установи.

Повідомлення входить тільки до онлайн-версії цього випуску.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-10-25